Aktuality

Interzum 2017

Rádi se s vámi setkáme na veletrhu Interzum!

Egger 2017

Je to tu! S největším nasazením vzorujeme identické hrany ke všem novým dekorům kolekce Egger 2017.

Téměř všechny nové dekory jsou již skladem, zbývá jich naskladnit jen hrstka, jdeme do finále!

Stáhněte si aktuální přehled celé kolekce, jsme připraveni na vaše objednávky :)

 

 

Vánoční technologická přestávka

Blíží se jediné období roku, kdy  na několik dní přerušíme svou práci a necháme hrany stranou. Pro tyto nadcházející sváteční dny, které jsou vyvrcholením celého roku 2016, vám přejeme mnoho radostných chvil strávených v kruhu vašich blízkých.

Do nového roku vstupme všichni pravou novou, s novým elánem a touhou naplnit veškerá očekávání a sny!

Dotek luxusu v kuchyni

I v roce 2016 je prostor kuchyně srdcem domácnosti. Co si budeme povídat, láska prochází žaludkem a ani výživoví poradci nedají dopustit na domácí pokrmy z kvalitních surovin, navíc s láskou připravené. Kuchyně je ale nejen prostředím pro vytváření gastronomických lahůdek, ale mnohdy je i součástí celého hlavního obytného prostoru a jeho designu.

Dětský nábytek: masiv, nebo lamino?

Přemýšlíte, jak zařídit doupě pro své malé batole? Ačkoli ještě nechodí, dokáže i tak spolehlivě objevit veškerá zákoutí celého bytu a provést důkladnou zkoušku odolnosti nábytku.

Vaše přání jsou pro nás motivací

Hrany. Hrany. Hrany. Přesně toto by vás nejspíše napadlo při návštěvě našeho centrálního skladu v Komorovicích. Nenechte se však mýlit jednotvárností slova hrany, které vystihuje hlavní produkt výrobního programu Hranipexu. Pro nás představují hrany celý svět, jsou naším mottem, s nasazením je vyrábíme, pečujeme o ně a vyvíjíme je. Jsou i hnacím motorem naší snahy být ve svém oboru na špici a vyhovět přání každého zákazníka. Sortiment našich hran je tudíž nadmíru bohatý.

Kreativita dětí je nejlepší inspirací pro výrobce nábytku

Všichni víme, jak dokážou být děti hravé a jakou mají fantazii. Prostředí, ve kterém vyrůstají, by tomu mělo odpovídat a mělo by jejich kreativitu co nejvíce podporovat.

Dnes jsme pro vás vybrali výrobky několika tvůrců, kteří se pokusili maximálně přiblížit dětským přáním a potřebám.

Srovnání top 10 designových nábytkových trendů 2015-2016

Přelom roku s sebou každoročně přináší bilancování o očekávání, co přinese nadcházející období. Následující srovnání představí, které trendy přetrvají a které odvane vítr, a stanou se minulostí.

Design tipy: Design dřevěných svítidel dodá hřejivý nádech každému interiéru

Dnes Vám přinášíme inspiraci na svítidla, v jejichž výrobě hraje hlavní roli dřevo. Designová svítidla přináší do interiéru klasický materiál v méně tradičních pojetí. Nechte se inspirovat…

 

Design tipy: Hravé houpačky jsou v trendu

V moderním interiéru se začínají prosazovat i hravé prvky ve stylovém a originálním provedení. I střízlivý minimalistický design s nápadem může přinést svěží závan čerstvého vzduchu do nábytkářského průmyslu. Z chystané série článků o designovém nábytku a trendech přinášíme první díl, ve kterém se budeme věnovat zajímavému tradičně netradičnímu sezení – houpačce!