ERP - QAD specialista

IT oblast je to, kde se cítíte jako doma? QAD je Vaše doména?

Nehledáme supermana, ale potřebujeme parťáka, který zapadne do týmu a bude plnohodnotným členem. Člověk, který dokáže zachovat chladnou hlavu, umí pracovat samostatně a nehroutí se s každým errorem😊 Zároveň dokáže IT vysvětlit i běžnému člověku.

Potom hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • administrace ERP QAD
  • podpora uživatelů, eskalace a řešení helpdeskových požadavků
  • návrh a realizace programových úprav v prostředí Progress OpenEdge
  • analýza existujících procesů
  • tvoření dokumentace
  • základní zaškolení uživatelů

Požadavky na pozici:

  • praxe v oblasti administrace ERP
  • analýza problémů a příprava návrhu řešení
  • zkušenosti s ERP QAD
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost anglického jazyka pro denní využití
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

My Vám nabízíme:

  • smysluplnou činnost ve fajn kolektivu, kde se nebudete nudit
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zajímavý finanční bonus, při splnění daných úkolů.
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), dotované stravování, dovolenou navíc a po zapracování možnost práce na home office (v určených dnech)
  • pravidelné profesní vzdělávání a jazykové kurzy

Přijde Vám naše nabídka zajímavá? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám na níže uvedený e-mail, svůj životopis, případně nám zavolejte. Těšíme se na Vás.