Duben 2018

Tajemství dokonalosti odhaleno

S našimi lepidly nemusíte v dílně zhasínat, aby se spára mezi hranou a deskou stala neviditelná. Přesvědčte se, že díky novým barevným variantám lepidel neuvidíte žádnou spáru ani za denního světla. 

Perfektního přechodu docílíte použitím lepidla, které bude barevně maximálně ladit s plošným materiálem a nábytkovou hranou. Další podmínkou pro perfektní výsledek je vhodně zvolit správné lepidlo, specializované pro daný typ olepovacího stroje, nastavení, způsobu dávkování a požadovaných výsledných vlastností. 

Z čeho vybírat? Třeba z novinek, kterými jsme obohatili paletu našich oblíbených skladových produktů: 

·         K velmi žádaným lepidlům 600.30 a 600.70 na bázi EVA jsme přidali do skladové kolekce i černou verzi, ideální pro černé dekory nábytku.

·         Mírně plněná lepidla 600.70, 600.71 a také 1000.70 i 100.71 rozšířila naši nabídku oblíbených patronových lepidel na bázi EVA v nejvyšší kvalitě. Tyto patrony jsou k dispozici v béžové i v bílé, specializované pro světlý nábytek.

·         Pro skvělé výsledky olepení na ručních olepovacích strojích je nové EVA lepidlo 605.21 v bílé barvě.

·         Transparentní neplněné EVA lepidlo 608.30 a plněné béžové lepidlo 608.80 jsou tím pravým řešením pro malé a střední typy olepovacích strojů s teplotou aplikace 180 až 200°C a rychlostí posuvu 4 až 8 metrů za minutu.

·         V neposlední řade doporučujeme nového všestranného pomocníka pro montážní lepení v interiéru i exteriéru, vysoce odolné PVAc disperzní lepidlo Hranicoll D4. Najde využití pro lepení plošných spojů s požadavkem vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům, teplotním výkyvům a také vysoké odolnosti proti vlhkosti. Proto se hodí pro lepení oken, dveří, spárovky, vrstvených materiálů atd. 

Podtrženo a sečteno, je toho dost, co stojí za vyzkoušení, vyberte si z naší nabídky svého favorita nebo se poraďte s naším obchodním zástupcem. Letáky jsou k dispozici ke stažení zde.