Červen 2018

HraniCup 2018 – fotbalový turnaj nikoliv na hraně

Sobota 16. června 2018. Fotbalový stadion v Herálci. Sportovní výkony 7 týmů srovnatelné s úrovní profesionálů. Nadšení fanoušci a fanynky. Pohodová atmosféra, dobrá nálada a radost ze společného setkání. Prima občerstvení k tomu. To byl oblíbený turnaj v malé kopané pořádaný Hranipexem již po desáté.

Český tým Hranipexu nastoupil ve složení, jehož součástí byli jak samotný majitel společnosti, tak její CEO a celá sestava jako jeden muž předvedla své fotbalové umění. A obsadili první místo, bohužel od konce. Oceňujeme účast 4 týmů z řad našich zákazníků a fakt, že ve svém volném čase přijeli z celé republiky, aby si spolu s námi mohli zahrát. Zaslouženým vítězem celého klání se stal Hranipex PL, následovaný hráči Aigos – Delika a týmem Nádeníček. Věříme však, že i zákaznické týmy Dřevotrustu a Démosu si utkání naplno užily.

Mohli se námi inspirovat i fotbalisté hrající v té samé době na fotbalovém mistrovství světa v Moskvě? Jiří Hes, obchodní ředitel CZ k tomu poznamenává: „Tak určitě, byla to opravdová fotbalová paráda.“

Pár dalších fotek k nahlédnutí na našem facebooku.