Acryl Glass od Senosanu

Představte si, co dokážete vytvořit z desky podobné sklu

Co třeba kuchyň s dokonale hladkým povrchem a působivými odlesky? Nový plošný materiál Acryl Glass od Senosanu, který díky preciznímu lakování a chytré práci s hloubkou dokonale imituje sklo, je tu právě pro takové případy. Sortiment Senosanu jsme v Hranipexu doplnili o pečlivě vyvzorované hrany. Vznikl tak ucelený balíček komponent, ve kterém nechybí nic, co budete potřebovat k snadné práci s designovými deskami s efektem skla.


Hrana. Detail, kde vynikne kvalita celku

Naše 3D akrylátové hrany s glass efektem jsme vzorovali ze stejného materiálu, ze kterého Senosan vytvořil svou kolekci. Jsou identické. Můžete je pořídit jak v lesklé (TX), tak v matné (TM) variantě, vždy v osmi barvách. Ke každému plošnému materiálu Senosan tak přesně sedí jedna hrana.

 

Jako sklo. Jen praktičtější

Senosan Acryl Glass je prémiový plošný materiál pro designový nábytek. Vyrábí se tak, že na základní barevnou ABS vrstvu se nanese 2 mm silná vrstva průhledného akrylátu vyleštěného do vysokého lesku nebo hlubokého matu. Díky této tloušťce vzniká 3D efekt, který podporuje dokonalou iluzi skleněného povrchu. V porovnání se sklem je ovšem akrylát výrazně praktičtější. Je lehký, robustní, odolný vůči poškrábání i čisticím prostředkům.

 

Kompletní balíček. Radostnější práce

Senosan Acryl Glass aplikujte ideálně na 16 mm silnou MDF desku. Jako protitahovou vrstvu na rubovou stranu připravil Senosan speciální 2 mm silný bílý materiál, který zabrání prohýbání desky. Vznikne tak deska o celkové tloušťce 20 mm. Přesně na to jsou připraveny naše 24mm hrany. Uzavírají tak sadu komponent, ve které najdete všechno potřebné pro snadnou práci s materiálem s efektem skla.

 

Tak se do toho pusťte, ať se blýsknete. Není na co čekat.


Přehled kompletů Senosan Acryl Glass + Hranipex 3D Glass Effect

 

Plošný materiál Senosan

Povrchová úprava

Hrana Hranipex

Barvy

(identicky plošný materiál i hrana)

 

 

Rozměry hrany


Senosan TopX Acryl Glass


vysoký lesk


3D Acryl Glass Effect TX

white 11045

white 11145

white 11022

beige 7516

beige 7529

green 5367

grey 85474

grey 85648

 

 
24 × 1 mm


Senosan TopMatt Acryl

Glass


hluboký mat


3D Acryl Glass Effect TM

white 11045

white 11145

white 11022 beige 7516

beige 7529

green 5367

grey 85474

grey 85648

 

 

3D Acryl Glass Efect jsou 1 mm silné hrany, se kterými můžete pracovat stejně snadno jako s jakoukoliv běžnou 3D akrylátovou hranou. Tloušťka 1 mm vám dává prostor vytvořit rádius – detail, který odhalí hloubku materiálu a přesvědčí oči, že se dívají na sklo.