Nová kolekce hran Kronospan Trends 20/21

Objevte 18 nových dekorů hran ke kolekci Kronospan Trends 20/21 inspirovaných přírodou.
Hranipex collection

Díky našemu autorizovanému partnerství s Kronospanem pro vás máme nachystanou kompletní sadu vysoce kvalitních ABS hran ke kolekci designových novinek laminovaných dřevotřískových desek Kronospan Trends 20/21, které se uvádí na trh začátkem roku 2020.
Nabízíme maximálně identické hrany ke všem 18 novým dekorům. Veškeré vzorování podlehlo vzájemnému schválení a odsouhlasení přímo v Kronospan Designcentru v Burgasu (Bulharsko). Kolekce obsahuje 6 skupin dekorů hran, u každé z nich můžete vybírat z několika různých barevných odstínů. To vám zajistí možnost být kreativní a tvořit tak originální moderní nábytek na základě současných trendů, se kterými snadno uspokojíte touhu vašich zákazníků po stylovém nábytku. U většiny nově vyvzorovaných dekorů hran byla při výrobě použita unikátní metoda, která eliminuje efekt metamerie. To zajistí, že barevné odstíny hran vypadají stejně pod všemi různými typy osvětlení. Abychom vyhověli vašim požadavkům držíme skladem většinu hran z této kolekce v tloušťce 0,45 mm, 1 mm a 2 mm, v základních šířích 22 mm a 42 mm. Ale můžeme vám vyrobit hranu v jakémkoliv vámi požadovaném rozměru s dodáním od 2 do 4 dnů.
Současné trendy se ubírají směrem, kdy se designéři a architekti snaží o propojení přírodních prvků a materiálů s moderním městským prostředím. Tato nová kolekce hran vám přináší hned několik možností, jak zapojit dekor přírodního materiálu do interiérů, naleznete v ní hrany imitující propojení kovu a betonu, dřevěné dekory hran surových fošen dřeva nebo i jemné decentní dřevodekory v mnoha různých površích, které přitáhnou vaše oči a bude radost se jich dotýkat.1) Dekory hran Flow – inovativní kombinace prvků kovu a betonu tvořící vzhled opotřebovaného materiálu. 5 různých barevných odstínů hran vytvořených v novém povrchu Rust (RT).
2) Dekory hran Garage Oak - dekory zobrazující dlouhá dřevěná prkna v různých šířkách.
3) Dekory hran Evoke Oak – hrany ukazující krásu a realitu nedokonalosti zobrazením realistických prasklin, suků a hloubkové struktury dřeva.
4) Dekory hran Harbor Oak – inspirací pro tyto hrany byl vzhled restaurovaného starého dubového dřeva s původem z Italských Benátek.
5) Dekory hran Aurora Elm – jemná struktura a módní teplé tóny tvoří z těchto dekorů universální designové prvky, ideální pro kombinaci s různými typy povrchů a materiálů.
6) Dekory hran Castello Oak - okouzlí vás šarmem známých klasických dekorů hran Evropského dubu v novém moderním provedení.

Objevte 18 nových hran ke kolekci Kronospan Trends 20/21 právě teď: