ERP – modul výroba

IT oblast je to, kde se cítíte jako doma? Implementace nového ERP systému je to, co chcete dělat?

Potom hledáme právě Vás!

Analýza a redesign obchodních procesů pro implementaci nového ERP systému, příprava podkladů pro školení, školení nových uživatelů a podpora ERP po nasazení (GO-LIVE naplánován na 1.1.2023).

Pracovní náplň:

  • mapování obchodních a výrobních procesů
  • analýza požadavků a procesní redesign za svěřený segment společnosti- obchodně výrobní společnost
  • spolupráce s implementační podporou (Functional Specialist) a koncovými uživateli (End User)
  • konzultace, příprava školících materiálů, školení koncových uživatelů a po-implementační podpora
  • testování a dokumentování programových úprav ve svěřeném segmentu

Požadavky na pozici:

  • zkušenost s konzultantskou činností výhodou
  • znalost MS Dynamics AX/ MS D365 a zkušenosti s nasazováním výhodou
  • znalost výroby jako celku a její řešení obecně v rámci ERP systému
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • schopnost prezentace
  • orientace na výsledek
  • schopnost týmové i samostatné práce

My Vám nabízíme:

  • Smysluplnou činnost ve fajn kolektivu, kde se nebudete nudit.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a zajímavý finanční bonus, při splnění daných úkolů.
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), dotované stravování, dovolenou navíc a po zapracování možnost práce na home office (v určených dnech).
  • Pravidelné profesní vzdělávání a jazykové kurzy.

Přijde Vám naše nabídka zajímavá? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám na níže uvedený e-mail, svůj životopis, případně nám zavolejte. Těšíme se na Vás.