Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost Hranipex je významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. Portfolio našich produktů zahrnuje kromě široké kolekce hran také tavná, disperzní, montážní a konstrukční lepidla. Pomyslný kruh uzavíráme nabídkou čisticích prostředků a elektronických rozstřikovacích zařízení, jež doporučujeme jako efektivní pomocníky při olepování nábytkových dílců. Individuální přístup a odborné poradenství se vztahují na celou šíři našeho sortimentu.


Vznik podniku se datuje do roku 1993. Tehdy odstartovaná etapa vyústila v dnešní etablovanou podobu společnosti, kterou náš tým s ohledy na potřeby zákazníka stále zdokonaluje. Kromě českého trhu působí Hranipex prostřednictvím svých dceřiných společností v Německu, Velké Británii, Francii, Rakousku, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Litvě, na Ukrajině, v Bělorusku a díky rozsáhlé síti obchodních zastoupení i v dalších zemích Evropy.

Špičkový servis, kvalitní produkt, rychlost, spolehlivost a profesionalita - to jsou hlavní atributy, díky nimž má společnost Hranipex spokojené klienty napříč celou Evropou, potažmo po celém světě.


Spojte se také Vy s osvědčeným dodavatelem, který pravidelně potvrzuje své kvality v každodenní práci se svými zákazníky!