Během vánočních svátků máme zavřeno ve dnech od 21.12. 2018 do 2.1. 2019. Poslední expediční den je plánován na 19.12. 2018. Děkujeme za pochopení.

Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost Hranipex je významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. Portfolio našich produktů zahrnuje kromě široké kolekce hran také tavná, disperzní, montážní a konstrukční lepidla. Pomyslný kruh uzavíráme nabídkou čisticích prostředků a elektronických rozstřikovacích zařízení, jež doporučujeme jako efektivní pomocníky při olepování nábytkových dílců. Individuální přístup a odborné poradenství se vztahují na celou šíři našeho sortimentu.


Vznik podniku se datuje do roku 1993. Tehdy odstartovaná etapa vyústila v dnešní etablovanou podobu společnosti, kterou náš tým s ohledy na potřeby zákazníka stále zdokonaluje. Kromě českého trhu působí Hranipex prostřednictvím svých dceřiných společností v Německu, Velké Británii, Francii, Rakousku, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Litvě, na Ukrajině, v Bělorusku a díky rozsáhlé síti obchodních zastoupení i v dalších zemích Evropy.

Špičkový servis, kvalitní produkt, rychlost, spolehlivost a profesionalita - to jsou hlavní atributy, díky nimž má společnost Hranipex spokojené klienty napříč celou Evropou, potažmo po celém světě.


Spojte se také Vy s osvědčeným dodavatelem, který pravidelně potvrzuje své kvality v každodenní práci se svými zákazníky!