Hranitherm PUR
tavná lepidla

Jednoduše lepší výsledky olepování.

Kompletní kolekce
hran k Egger 2020-22

Velký výběr skladových rozměrů

Hraniclean
Family

Udržte to jednoduše čisté

AdvantEdge®️
Hrany s výhodami Hot-Air

73 dekorů skladem ihned k odeslání

Aktuálně

AdvantEdge®️ Hot-Air hrany ihned k odběru

73 oblíbených dekorů hran pro Hot-Air olepování ihned odběru. Nános funkční vrstvy na jakoukoli ABS hranu můžete objednat ve více jak 1 800 dekorech.

  Více

Jednoduše lepší výsledky olepování s Hranitherm PUR.

Po dvou letech vývoje, testování a naslouchání vašim přáním jsme pro vás vytvořili portfolio polyuretanových tavných lepidel pod vlastní značkou.

  Více

Jsme tu stále pro vás.

Vážení zákazníci, jsme tu stále s vámi. Vyrábíme s plnou kapacitou. Celý sortiment je vám k dispozici bez omezení. Všechny objednávky expedujeme bez prodlení.

  Více

Omezení osobního prodeje a odběru.

Zdraví našich obchodních partnerů a zaměstnanců je pro nás na prvním místě, proto jsme až do odvolání zrušili osobní prodej či odběr. Vše vám rádi zašleme.

  Více

Reference

V nářezovém centru svým zákazníkům připravujeme dokonale olepené dílce. Spoléhám se na Hranipex kvůli servisu, ochotě a snaze řešit jakýkoliv výrobní detail. Jejich lepidláři totiž vědí víc než my, mají větší rozhled i zkušenosti.

Pavel Bršlík
jednatel, nářezové centrum Démos

Vše vždy dorazí rychle a včas. Navíc nám vždy někdo poradí. Dáme na osobní vztahy. I každoroční společný fotbálek si užíváme naplno.

Pavel Nádeníček
Nádeníček Interiéry s. r. o.

Hranipex vždy vychází vstříc našim specifickým potřebám. Díky spolupráci s ním můžeme zákazníkům nabídnout hrany vzorované přímo na míru k naší exkluzivní kolekci italských lamin Saviola.

Rudolf Sliž
produktový manažer pro plošné materiály DŘEVO TRUST, a. s.

  Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

Odhlásit z newsletteru