Volné pracovní pozice

Prohlédněte si pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme. Zaujala Vás některá z nich? Pak jste to možná Vy, koho zrovna teď hledáme.

Technický/á konzultant/ka do týmu v Hradci nad Moravicí

Rádi byste v práci využili své technické znalosti a zkušenosti? Komunikovat ústně i písemně v angličtině na denní bázi Vám nečiní žádný problém? Víte o sobě, že jste precizní a důsledný/á?

Více

Specialist(k)a zákaznického servisu pro export

Baví Vás komunikovat se zahraničními zákazníky a víte o sobě, že jste aktivní a energická osoba, která dokáže věci dotáhnout do úspěšného konce? Rád/a byste v zaměstnání využil/a svoji velmi dobrou znalost angličtiny? Práci s počítačem zvládáte bez problémů a dokážete si poradit i ve složitějších situacích?

Více

Specialista marketingu – grafik/grafička

Považujete se za kreativního člověka se smyslem pro detail? Máte zkušenosti s grafikou a nástroje Adobe Creative Suite jsou Váš denní chléb? Komunikace v angličtině Vám nedělá problém?

Více

Operátor řezací linky

Jste manuálně zručný a technicky zdatný? Nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Uvítáte volné víkendy? Pokud ano, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme na pozici Operátora řezací linky.

Vše

Obchodní zástupce

Je obchod Vaše krevní skupina a myslíte to s kariérou obchodníka skutečně vážně? Víte o sobě, že rozhodně nepatříte k průměru a na svých dosavadních pracovních výsledcích to můžete prokázat? Pokud Vám nevadí cestování v rámci celé České republiky, pak jste člověk pro nás.

Více

Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Zuzana Bielová

+420 725 432 094

zuzana.bielova@hranipex.com

Zuzka vám ráda sdělí více informací k volným pozicím, zastihnete ji od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Proč pracovat právě v Hranipexu?

Skvělý kolektiv

Na dobrých vztazích nám záleží. Staňte se členem našeho správně poskládaného týmu lidí, kteří si dokážou navzájem pomáhat.

Budeme na Vás spoléhat

U nás zažijete, co to znamená být platným členem týmu a moci se spolehnout jeden na druhého.

Možnost růstu či změny

Dáme Vám příležitost najít se a zkusit, co by Vám sedlo. Třeba i úplně jinou profesi.

Široká variabilita pozic

Děláme toho hodně. Od výroby, přes prodej a distribuci až po finance, administrativu, IT či marketing. Co z toho byste rádi dělali?

Smysluplné zadání

Práce, co má smysl. Výsledkem je hmatatelný produkt, který potřebuje nejeden truhlář na světě. Vzájemně se doplňujeme. Domů tak můžete odcházet s dobrým pocitem.

Uplatněte svoje nápady

Máme plochou organizační strukturu a rodinnou atmosféru. Dobré nápady se u nás rychle realizují a za Vaší prací budou vidět zjevné výsledky.

*
*
*