Volné pracovní pozice

Prohlédněte si pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme. Zaujala Vás některá z nich? Pak jste to možná Vy, koho zrovna teď hledáme.

Operátor výrobní linky

Zapojíte se do nepřetržitého provozu. Budete obsluhovat výrobní linku na plastové nábytkové hrany.

Více

Skladník

Budete pracovat v nových skladových prostorách v Jihlavě. Vaším úkolem bude podílet se, v rámci dvousměnného provozu, na plynulém a bezchybném chodu skladu a expedice.

Více

Sales assistant

Baví Vás komunikace se zákazníky? Je Vaše italština a angličtina nebo holandština a angličtina na komunikativní úrovni a nebojíte se ji používat? Práci s počítačem zvládáte bez problémů a dokážete si poradit ve složitějších situacích? Jestliže jste si 3x odpověděli ano, tak jste to možná právě Vy, koho potřebujeme do týmu.

Více

Asistentka předsedy představenstva

Mutlitasking Vám není cizí? Umíte dobře poslouchat a přemýšlet out of box? Chcete uplatit své zkušenosti a být profesionálem v oblasti podpory vedení společnosti? Pokud Vám to vše zapadá do představy o pracovní budoucnosti, tak nás neváhejte kontaktovat.

Více

Specialista technické podpory lepidla a čističe

Máte technické myšlení a baví Vás řešit složité otázky? Je Vaše angličtina na komunikativní úrovni a nebojíte se ji používat? Zvládáte práci s počítačem bez problémů a dokážete si poradit ve složitějších situacích?

Více

ERP - QAD specialista

IT oblast je to, kde se cítíte jako doma? QAD je Vaše doména? Nehledáme supermana, ale potřebujeme parťáka, který zapadne do týmu a bude plnohodnotným členem.

Více

Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Ondřej Sobota

601 697 987

ondrej.sobota@hranipex.com

Ondra vám rád sdělí více informací k volným pozicím, zastihnete ho od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Proč pracovat právě v Hranipexu?

Skvělý kolektiv

Na dobrých vztazích nám záleží. Staňte se členem našeho správně poskládaného týmu lidí, kteří si dokážou navzájem pomáhat.

Budeme na Vás spoléhat

U nás zažijete, co to znamená být platným členem týmu a moci se spolehnout jeden na druhého.

Možnost růstu či změny

Dáme Vám příležitost najít se a zkusit, co by Vám sedlo. Třeba i úplně jinou profesi.

Široká variabilita pozic

Děláme toho hodně. Od výroby, přes prodej a distribuci až po finance, administrativu, IT či marketing. Co z toho byste rádi dělali?

Smysluplné zadání

Práce, co má smysl. Výsledkem je hmatatelný produkt, který potřebuje nejeden truhlář na světě. Vzájemně se doplňujeme. Domů tak můžete odcházet s dobrým pocitem.

Uplatněte svoje nápady

Máme plochou organizační strukturu a rodinnou atmosféru. Dobré nápady se u nás rychle realizují a za Vaší prací budou vidět zjevné výsledky.

*
*
*