Volné pracovní pozice

Prohlédněte si pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme. Zaujala Vás některá z nich? Pak jste to možná Vy, koho zrovna teď hledáme.

Technický specialista

Rádi byste v práci využili své technické znalosti a zkušenosti v oblasti údržby strojů a zařízení? Jste zaměřený/á na detail a nepřehlédnete žádnou maličkost? Považujete se za pečlivého a spolehlivého člověka? Pokud jste si na naše otázky odpověděli kladně, pak jste to možná Vy, koho hledáme do našeho týmu.

Více

Produktový specialista

Máte rád/a nové výzvy, jste detailista a neunikne Vám žádná maličkost? Komunikovat na denní bázi anglicky ústně i písemně Vám nečiní žádný problém? Víte o sobě, že jste precizní a důsledný/á?

Více

Datový specialista v Hradci nad Moravicí

Dokážete se postarat o to, aby byla všechna data dostupná, konzistentní a srozumitelná? Analytické myšlení a logické uvažování je Vaše silná stránka? Jste precizní a máte smysl pro detail?

Více

Specialista personalistiky

Jste rád/a v kontaktu s lidmi, práce s nimi Vás baví, naplňuje a je pro Vás inspirací? Na druhou stranu dobře víte, že činnosti na HR oddělení vyžadují pečlivost, smysl pro detail, ale i celkový nadhled? Víte o sobě, že jste vstřícná, empatická a komunikativní osoba, která se nebojí nových výzev?

Více

Operátor výrobní linky

Považujete se za manuálně zručného a technicky zdatného člověka? Nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Uvítáte jeden celý týden a dva víkendy volna měsíčně?

Více

Skladník v Jihlavě

Máte šikovné ruce, jste zodpovědný/á a spolehlivý/á? Vyhovuje Vám v práci pořádek a systém? Nevadí Vám pracovat ve dvousměnném provozu nebo uvítáte zkrácený úvazek?

Více

Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Zuzana Bielová

+420 725 432 094

zuzana.bielova@hranipex.com

Zuzka vám ráda sdělí více informací k volným pozicím, zastihnete ji od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Proč pracovat právě v Hranipexu?

Skvělý kolektiv

Na dobrých vztazích nám záleží. Staňte se členem našeho správně poskládaného týmu lidí, kteří si dokážou navzájem pomáhat.

Budeme na Vás spoléhat

U nás zažijete, co to znamená být platným členem týmu a moci se spolehnout jeden na druhého.

Možnost růstu či změny

Dáme Vám příležitost najít se a zkusit, co by Vám sedlo. Třeba i úplně jinou profesi.

Široká variabilita pozic

Děláme toho hodně. Od výroby, přes prodej a distribuci až po finance, administrativu, IT či marketing. Co z toho byste rádi dělali?

Smysluplné zadání

Práce, co má smysl. Výsledkem je hmatatelný produkt, který potřebuje nejeden truhlář na světě. Vzájemně se doplňujeme. Domů tak můžete odcházet s dobrým pocitem.

Uplatněte svoje nápady

Máme plochou organizační strukturu a rodinnou atmosféru. Dobré nápady se u nás rychle realizují a za Vaší prací budou vidět zjevné výsledky.

*
*
*