Volné pracovní pozice

Prohlédněte si pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme. Zaujala Vás některá z nich? Pak jste to možná Vy, koho zrovna teď hledáme.

Technik EMS - ekolog

Rádi byste v zaměstnání využili své technické znalosti a zkušenosti týkající se kvality? Je pro Vás téma ekologie a životního prostředí to, co Vás baví a zajímá? Umíte se zaměřit na detail a víte o sobě, že dokážete věci dotáhnout do úspěšného konce? Jestliže jste si na všechny otázky odpověděli kladně, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme do našeho týmu.

Více

Specialista technické podpory lepidel a čističů

Máte technické myšlení a je pro Vás důležité mít ve své práci pořádek? Domluvíte se v pohodě a bez potíží anglicky? Pracovat s počítačem Vám nedělá žádný problém a víte o sobě, že si umíte poradit i ve složitějších situacích?

Více

Technický poradce se zaměřením na elektro v Hradci nad Moravicí

Rádi byste v práci využili své technické znalosti a zkušenosti? Komunikovat ústně i písemně v angličtině na denní bázi Vám nečiní žádný problém? Víte o sobě, že jste precizní a důsledný/á?

Více

Technik/specialista kvality

Máte rád/a nové výzvy? Je kvalita to, co Vás baví a naplňuje? Jste zaměřený/á na detail a nepřehlédnete žádnou maličkost? Považujete se za pečlivého, spolehlivého a zodpovědného člověka? Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, moc rádi Vás uvítáme v našem kolektivu.

Více

Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Ondřej Sobota

601 697 987

ondrej.sobota@hranipex.com

Ondra vám rád sdělí více informací k volným pozicím, zastihnete ho od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Proč pracovat právě v Hranipexu?

Skvělý kolektiv

Na dobrých vztazích nám záleží. Staňte se členem našeho správně poskládaného týmu lidí, kteří si dokážou navzájem pomáhat.

Budeme na Vás spoléhat

U nás zažijete, co to znamená být platným členem týmu a moci se spolehnout jeden na druhého.

Možnost růstu či změny

Dáme Vám příležitost najít se a zkusit, co by Vám sedlo. Třeba i úplně jinou profesi.

Široká variabilita pozic

Děláme toho hodně. Od výroby, přes prodej a distribuci až po finance, administrativu, IT či marketing. Co z toho byste rádi dělali?

Smysluplné zadání

Práce, co má smysl. Výsledkem je hmatatelný produkt, který potřebuje nejeden truhlář na světě. Vzájemně se doplňujeme. Domů tak můžete odcházet s dobrým pocitem.

Uplatněte svoje nápady

Máme plochou organizační strukturu a rodinnou atmosféru. Dobré nápady se u nás rychle realizují a za Vaší prací budou vidět zjevné výsledky.

*
*
*