Volné pracovní pozice

Prohlédněte si pracovní pozice, které aktuálně obsazujeme. Zaujala Vás některá z nich? Pak jste to možná Vy, koho zrovna teď hledáme.

Operátor výrobní linky

Považujete se za manuálně zručného a technicky zdatného člověka? Nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Uvítáte jeden celý týden a dva víkendy volna měsíčně?

Více

Balič expedičního skladu

Považujete se za manuálně zručného člověka? Pracovat ve dvousměnném provozu pro Vás nebude žádný problém? Máte rád/a v práci pořádek a systém?

Více

Skladník v Jihlavě

Máte šikovné ruce, jste zodpovědný/á a spolehlivý/á? Vyhovuje Vám v práci pořádek a systém? Nevadí Vám pracovat ve dvousměnném provozu nebo uvítáte zkrácený úvazek?

Více

Technik kvality na ½ úvazek v Jihlavě

Jste zaměřený/á na detail a nepřehlédnete žádnou maličkost? Považujete se za pečlivého a zodpovědného člověka? Orientujete se v technické dokumentaci a máte chuť učit se nové věci? Uvítáte zpočátku práci na poloviční úvazek?

Více

Trade Marketing Specialista

Jste proaktivní a analytický člověk s vášní pro trade marketing? Dokážete efektivně, na základě dat a výsledků výzkumů, plánovat a koordinovat obchodně marketingové aktivity? Komunikace v angličtině pro Vás není problémem?

Více

Specialista nákupu

Zajímá Vás strategický nákup a máte v této oblasti již nějaké zkušenosti? Dokážete se bez problémů domluvit s dodavateli komodit v angličtině? Excelovské tabulky jsou Vaše silná stránka?

Více

Senior On-line Marketing Specialista

Jste dynamický a analytický člověk s vášní pro online marketing? Dokážete úspěšně a dlouhodobě řídit e-commerce aktivity? Máte zkušenosti s vedením týmu?

Více

Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Iveta Slavíková

+420 606 606 762

iveta.slavikova@hranipex.com

Iveta vám ráda sdělí více informací k volným pozicím, zastihnete ji od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou.

Proč pracovat právě v Hranipexu?

Skvělý kolektiv

Na dobrých vztazích nám záleží. Staňte se členem našeho správně poskládaného týmu lidí, kteří si dokážou navzájem pomáhat.

Budeme na Vás spoléhat

U nás zažijete, co to znamená být platným členem týmu a moci se spolehnout jeden na druhého.

Možnost růstu či změny

Dáme Vám příležitost najít se a zkusit, co by Vám sedlo. Třeba i úplně jinou profesi.

Široká variabilita pozic

Děláme toho hodně. Od výroby, přes prodej a distribuci až po finance, administrativu, IT či marketing. Co z toho byste rádi dělali?

Smysluplné zadání

Práce, co má smysl. Výsledkem je hmatatelný produkt, který potřebuje nejeden truhlář na světě. Vzájemně se doplňujeme. Domů tak můžete odcházet s dobrým pocitem.

Uplatněte svoje nápady

Máme plochou organizační strukturu a rodinnou atmosféru. Dobré nápady se u nás rychle realizují a za Vaší prací budou vidět zjevné výsledky.

*
*
*