Aktuality

11. ročník HraniCup turnaje

V sobotu 22. 6. proběhl 11. ročník turnaje v malé kopané. Sešlo se 8 týmů a dohromady více než 200 lidí. 
HraniCup No. 11

Foodmania Humpolec 2019

Největší festival chutí na Vysočině! V sobotu 8. 6.  jsme se na náměstí v Humpolci vydali na gurmánskou cestu kolem celého světa.Foodmania 2019

Užít si komfort naplno

Ani letos jsme nechyběli na největší mezinárodní výstavě Interzum 2019 v Kolíně nad Rýnem. Stánek se nesl v duchu osobní péče a perfektního servisu. Je to přesná paralela k tomu, co Hranipex běžně nabízí svým zákazníkům v oboru olepování nábytkových dílců.Interzum Enjoy the Comfort

Acryl Glass od Senosanu

Představte si, co dokážete vytvořit z desky podobné sklu

Má to jen jedno nejlepší řešení

My v Hranipexu máme rádi detail. Víme sice, že pro vás truhláře není hrana něco, co by vám nedalo spát (a pokud ano, pak je už zřejmě na cestě k vám jeden z našich 120 odborníků, aby s vámi proces olepování hran odladil), ale také víme, že když tenhle detail nefunguje, celá dílna se zastaví. Posledních 25 let pracujeme na tom, aby se to nestalo. A jsme v tom opravdu dobří.

HraniRun no.1 opravdu pomohl!

První otevřený ročník charitativního běhu HraniRun přilákal v sobotu
15. září desítky nadšených sportovců nejen z Hranipexu. Cílem běhu byla kromě radosti ze sportovního výkonu především pomoc mentálně postiženým a hendikepovaným.

HraniRun


Nepostradatelná disperze

Truhlařina i stolařina jsou krásná povolání. Na začátku je pouze přání zákazníka a vaše matná představa. Pak se vám v dílně nahromadí spousta materiálu. Ale potom to teprve začne. Řezání, frézování, vrtání a hlavně lepení! Neobejdete se tedy bez pořádné disperze. Ať už při přípravě, kdy slepujete desky nebo při závěrečné montáži

Hranicoll D3 E je dobré mít vždy po ruce. Hodí se k:

  • plošnému lepení při přípravě materiálu, lepení HPL materiálu v lisu za tepla i za studena;
  • lepení dýh, korpusů a rámů, KVH hranolů, Euro hranolů;
  • montážní lepení (kolíkování), lepení dveřních plášťů;
  • lepení spár mezi prkny a bloků měkkých i tvrdých dřev a třískových desek, lepení spárovky.

Ocení ho každý výrobce nábytku včetně výroby kuchyní, oken, dveří a parket.

Použití v interiéru se není třeba nijak obávat, protože Hranicoll je hygienicky a zdravotně nezávadný, netoxický, nehořlavý, nevýbušný.

Výhodou Hranicollu je, že lepený spoj v interiéru vydrží bez problémů krátkodobé působení vody a páry. Odolá i dlouhodobě zvýšené vlhkosti vzduchu. Zároveň se vyznačuje vysokou odolností vůči teplu. Ve venkovních prostorech je však potřeba chránit spoj zakrytím nebo ochranným nátěrem, abyste zabránili přímému působení klimatických vlivů.

Hranicoll D3 E má vysokou počáteční lepivost a výrazně krátkou dobu potřebnou pro dosažení konečné pevnosti. Po vytvrzení můžete počítat s transparentním spojem. Film lepidla je po zaschnutí relativně tvrdý, křehký a nelepivý.

Disperzní lepidlo se běžně používá v každé dílně. Není vlastně ničím extra zvláštní. Přesto i ono se podílí na dokonalosti vašeho hotového výrobku. Proto jeho výběr nepodceňujte.

Hranipex připravil letos pro větší komfort malých dílen speciální 5kg a 10kg balení. Lepidlo vám tedy vydrží tak akorát, abyste nemuseli řešit ztvrdlé zbytky a mohli se soustředit pouze na svoji práci.

Spolu zazáříme

Unikátní spolupráce Senosanu a Hranipexu přináší exkluzivní kolekci dokonale identických hran k plošnému materiálu Senosan.

Používaný materiál ABS s vrstvou akrylátu je barevně stabilní, úrovní a hloubkou svého lesku konkuruje povrchu skla či vysoce kvalitního laku. Vyznačuje se vysokou odolností proti poškrábání, UV záření i vůči chemickým látkám.

Tyto speciální hrany nabízíme v tloušťce 1 mm v základní šíři 23 mm a 45 mm. Na přání je možno dodávat rovněž jiné rozměry nebo celé role. Kompletní nabídka je vždy skladem.

HraniCup 2018 – fotbalový turnaj nikoliv na hraně

Sobota 16. června 2018. Fotbalový stadion v Herálci. Sportovní výkony 7 týmů srovnatelné s úrovní profesionálů. Nadšení fanoušci a fanynky. Pohodová atmosféra, dobrá nálada a radost ze společného setkání. Prima občerstvení k tomu. To byl oblíbený turnaj v malé kopané pořádaný Hranipexem již po desáté.

Český tým Hranipexu nastoupil ve složení, jehož součástí byli jak samotný majitel společnosti, tak její CEO a celá sestava jako jeden muž předvedla své fotbalové umění. A obsadili první místo, bohužel od konce. Oceňujeme účast 4 týmů z řad našich zákazníků a fakt, že ve svém volném čase přijeli z celé republiky, aby si spolu s námi mohli zahrát. Zaslouženým vítězem celého klání se stal Hranipex PL, následovaný hráči Aigos – Delika a týmem Nádeníček. Věříme však, že i zákaznické týmy Dřevotrustu a Démosu si utkání naplno užily.

Mohli se námi inspirovat i fotbalisté hrající v té samé době na fotbalovém mistrovství světa v Moskvě? Jiří Hes, obchodní ředitel CZ k tomu poznamenává: „Tak určitě, byla to opravdová fotbalová paráda.“

Pár dalších fotek k nahlédnutí na našem facebooku.