Z technických důvodů nemůžeme v pátek 15.12. expedovat. Dalším expedičním datem je 18.12. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

Provozní doba během vánočních svátků

Interzum 2017

Rádi se s vámi setkáme na veletrhu Interzum!

Vánoční technologická přestávka

Blíží se jediné období roku, kdy  na několik dní přerušíme svou práci a necháme hrany stranou. Pro tyto nadcházející sváteční dny, které jsou vyvrcholením celého roku 2016, vám přejeme mnoho radostných chvil strávených v kruhu vašich blízkých.

Do nového roku vstupme všichni pravou novou, s novým elánem a touhou naplnit veškerá očekávání a sny!

Dotek luxusu v kuchyni

I v roce 2016 je prostor kuchyně srdcem domácnosti. Co si budeme povídat, láska prochází žaludkem a ani výživoví poradci nedají dopustit na domácí pokrmy z kvalitních surovin, navíc s láskou připravené. Kuchyně je ale nejen prostředím pro vytváření gastronomických lahůdek, ale mnohdy je i součástí celého hlavního obytného prostoru a jeho designu.

Dětský nábytek: masiv, nebo lamino?

Přemýšlíte, jak zařídit doupě pro své malé batole? Ačkoli ještě nechodí, dokáže i tak spolehlivě objevit veškerá zákoutí celého bytu a provést důkladnou zkoušku odolnosti nábytku.

Vaše přání jsou pro nás motivací

Hrany. Hrany. Hrany. Přesně toto by vás nejspíše napadlo při návštěvě našeho centrálního skladu v Komorovicích. Nenechte se však mýlit jednotvárností slova hrany, které vystihuje hlavní produkt výrobního programu Hranipexu. Pro nás představují hrany celý svět, jsou naším mottem, s nasazením je vyrábíme, pečujeme o ně a vyvíjíme je. Jsou i hnacím motorem naší snahy být ve svém oboru na špici a vyhovět přání každého zákazníka. Sortiment našich hran je tudíž nadmíru bohatý.

Kreativita dětí je nejlepší inspirací pro výrobce nábytku

Všichni víme, jak dokážou být děti hravé a jakou mají fantazii. Prostředí, ve kterém vyrůstají, by tomu mělo odpovídat a mělo by jejich kreativitu co nejvíce podporovat.

Dnes jsme pro vás vybrali výrobky několika tvůrců, kteří se pokusili maximálně přiblížit dětským přáním a potřebám.