Star-filled Created with Sketch.

Často kladené dotazy

Produkty

Technický popis a vlastnosti všech produktů najdete přímo zde v eshopu na produktových kartách. Pokud přece jen potřebujete ještě větší detail, pošleme vám technický list e-mailem. Stačí zavolat některé z našich obchodních asistentek.
Bezpečnostní listy si můžete stáhnout přímo zde v našem eshopu, pokud jste přihlášeni. Na každé produktové kartě v eshopu najdete odkaz. Bezpečnostní list najdete i v historii svých objednávek.
Na dostatečnou certifikaci dbáme, protože naším cílem je poskytovat vám opravdu kvalitní produkty. Veškeré ABS hrany mají ITC certifikáty, jsou v souladu se standardy IKEA a ISO normou. Lamino a dýhy mají certifikát FSC. ABS UNI jsou certifikovány na nezávadnost při kontaktu s kůží. Na vyžádání provedeme další specifické testy.
Děláme vše pro to, abychom vás co nejméně omezovali. Pokud to je technicky možné, můžete si objednat prostě tolik, kolik potřebujete. ABS hrany z Hranipex kolekce bez lepidla vč. bloků si můžete objednat od délky 1 m (veškeré UNI barvy, dřevodekory, designové hrany i speciální dekory jako jsou end-grain, vysoký lesk a hluboký mat). Lepidla a čističe prodáváme od 1 ks balení. Detailní informace navíc najdete vždy v aktuálním katalogu.
Ano! Šetřte materiál i peníze. Všechny ABS hrany z naší kolekce si můžete objednat už od 1 m délky. Odvineme vám jen tolik, kolik opravdu potřebujete.

Dýhové hrany jsou citlivý přírodní materiál, který se lehce poškodí. Chceme vám dodávat produkty ve vysoké kvalitě, a proto dýhy neroztáčíme. Objednávat tak můžete po celých návinech.

Perfektní přiřazení hrany k desce je naše vášeň. Máme hrany ke všem dekorům běžných výrobců desek. Stačí, když číslo desky zadáte do vyhledávání na hlavní stránce a je to. Správná hrana se vám objeví a můžete si ji rovnou objednat.
Samozřejmě. Mít vzorky pro kontrolu vždy u sebe je k nezaplacení. Vzorník celé Hranipex kolekce nebo i jen speciálně zaměřený vzorník objednáte jednoduše přímo v našem eshopu.
Součástí naší kolekce je řada ABS hran vyvzorovaných k pracovním deskám ve standardních tloušťách 1 a 2 mm. Stačí, když číslo desky zadáte do vyhledávání na hlavní stránce a je to. Správná hrana se vám objeví a můžete si ji rovnou objednat.
V našem obchodním týmu máme vždy minimálně jednoho "lepidláře", což je odborník na chemické přípravky. Ten k vám kdykoliv ochotně přijede a projde s vámi celý olepovací proces na vašem stroji. Tímto způsobem jsme zoptimalizovali olepování na řadě míst. Ušetří vám to nejen peníze, ale i nervy. Domluvte si schůzku.
Záleží na tom, jakou olepovačku používáte. Doporučujeme se poradit s naším odborníkem na lepidla a čističe.
Jaký čistič je na dané lepidlo nejlepší, zjistíte přímo zde v našem eshopu. Stačí, když si rozkliknete popis ke konkrétnímu lepidlu. Tam vždy doporučujeme i vhodný čistič. Případně se poraďte s naším odborníkem na chemii.
Ano! ABS hrany s hot-air vrstvou máme pod značkou AdvantEdge. Můžete je jednoduše objednat zde v eshopu. Přímo u vybrané hrany klikněte na "Chci nános funkční vrstvy". Vrstvu nanášíme v barvě dekoru tak, abyste docílili opravdu nulové spáry. Zákazník bude nadšený.
Posuňte svou profesionalitu výroby ještě dál. PUR spoje jsou voděodolné, odolávají vyšším teplotám a hlavně jsou designově hezčí. Při dokonalém nastavení olepovačky a použití správného typu lepidla je pak spára téměř neviditelná.
V určitých případech je to možné. Vždy vám rádi vyjdeme vstříc tak, aby byly obě strany spokojené. Obraťte se přímo na svého obchodního zástupce.
Váš ceník vám kdykoliv na vyžádání zašle naše obchodní asistentka nebo obchodní zástupce. Stačí jim napsat nebo zavolat.
Myslíme na životní prostředí i na vaše peníze. Proto si můžete objednat ABS hrany z naší kolekce už od 1 metru. Objedávejte jen tolik, kolik potřebujete.

Služby

Firemní prodejna v Komorovicích je z důvodů hygienických opatření v souvislosti s COVID-19 dočasně uzavřena. K nákupu a zasílání zboží prosíme využijte náš e-shop. Prodejna je uzavřena i pro osobní odběry.
Náš obchodní zástupce vás navštíví vždy rád. Ceníme si osobního kontaktu a rádi řešíme problémy přímo u vás v dílně. Podívejte se do záložky Kontakty a najděte si svého zástupce podle regionu.
Služby vám, našim zákazníkům, jsou srdce našeho businessu. Vždy se vám snažíme vyjít vstříc, a proto si kdykoliv můžete domluvit schůzku s obchodním zástupcem a on s vámi osobně probere vše, co potřebujete. A k hranám si přímo v našem eshopu můžete objednat z celé řady služeb: - řezání z jumbo role i z kola, - odvíjení z jumbo role i z kola hrany, - výroba atypického rozměru nebo povrchu, - nános lepidla, - nános funkční vrstvy, - nános hot-air, - lakování. Stačí si v eshopu vybrat hranu, o kterou máte zájem, a u ní si pak vyberete další služby.
Za roztáčení účtujeme poplatky, které pokrývají práci našich skladníků. Aktuální ceník roztáčení najdete v patičce webu.
To záleží na rozměrech, pro přesnou částku si stáhněte ceník z patičky webu.
Na všech pobočkách máme sklad, který je až po střechu plný hran v běžně objednávaných rozměrech. Nabídku aktualizujeme a doplňujeme podle přání zákazníků. I v Německu jsme doplnili celou řadu rozměrů. Tím jsme výrazně zrychlili dodávky. Pokud přesto potřebujete atypický rozměr, nařežeme ho přímo ve výrobě v ČR a obratem pošleme přímo k vám.

Logistika

Snažíme se být co nejrychlejší, abyste neměli zbytečné prostoje. Z Hranipex kolekce běžně dodáváme do druhého dne, pokud objednávka dorazí do 12 hod.
Abyste byli vždy v obraze, rozesíláme notifikace o stavu vaší objednávky. Vždy tedy víte, jestli je vaše zakázka ve výrobě, na expedici a s jakou dopravní společností míří k vám vč. čísla pro trackování vašeho balíku. Stačí kliknout na daný odkaz a máte přehled.

Aktuální ceník dopravy najdete zde .

Zboží dodáváme se společnostmi GLS, Geis a PPL. Která z nich to konkrétně poveze k vám, se dozvíte z notifikace při odeslání. Případně si ve svém profilu můžete zvolit, kterou společnost upřednostňujete.
K objednávce to bude navíc 40 Kč.
Děláme vždy vše pro to, aby zboží z Hranipex kolekce bylo vždy skladem. V případě jiného zboží vás o termínu dodání budeme informovat obratem po obdržení objednávky.
Všechny objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji. Zásoby na skladě plánujeme a optimalizujeme několikrát v průběhu dne na základě přijatých objednávek. Toto by se vám stát nemělo. Ve výjimečných případech, kdy něco dojde, se můžete rozhodnout, jestli chcete zboží dodat po částech nebo až vše najednou.
Vždy vám rádi vyjdeme vstříc tak, aby byly obě strany spokojené. Obraťte se přímo na svého obchodního zástupce.
Bezpečnost a kvalita přepravy je pro nás klíčová. Proto spolupracujeme s dopravci s patřičnou certifikací pro přepravu ADR.
Hrany balíme s co největší důkladností a pečlivostí. Citlivé hrany balíme do ochranných fóliích a ukládáme zvlášť do papírových krabic. Vaše objednávky dorazí v naprostém pořádku.

Reklamace

Pokud se vyskytne nějaká chyba, určitě vás v tom nenecháme. Vaše spokojenost je na prvním místě. Kontaktujte neprodleně svého obchodního zástupce nebo asistentku, kteří vás provedou procesem reklamace.

Eshop

Registrace je u nás opravdu výhodná! Díky ní máte okamžitý přehled o svých ceníkových cenách, máte svůj profil s oblíbenými položkami, historii, přehled objednávek, které můžete jednoduše opakovat. Zároveň vás pravidelně informujeme o všech důležitých novinkách. Neváhejte a zaregistrujte se.
Nic se neděje. Fakturu si můžete stáhnout i zde na stránkách, pokud jste přihlášený/á. Najdete ji ve svém profilu přímo u dané objednávky. Ve své historii najdete nejen objednávky a faktury, ale i případné dobropisy. Navíc zde máte kompletní historii bez ohledu na to, jestli jste objednávali přes eshop nebo jiným způsobem.
Už to, že nakupujete u nás, je výhoda. Máte záruku kvality, rychlosti a perfektního servisu. A aby vás to s námi bavilo ještě víc, připravujeme čas od času i speciální akce na produkty či služby. Sledujte naše akce na hlavní stránce.

Kariéra

Hranipex roste a proto často hledáme nové lidi do týmu. Navštivte záložku Kariéra, kde je vždy aktuální seznam volných pozic. Určitě něco najdete. A pokud ne, můžete nám tam nechat na sebe kontakt pro případ, že budeme hledat někoho jako vy v budoucnosti.

V tomto případě je tu pro vás Zuzana Bielová z personálního oddělení. Kontaktujte ji třeba přes e-mail zuzana.bielova@hranipex.com

My tady pracujeme rádi. Jsme rádi Hranipex. A co to znamená, to se dozvíte v záložce Kariéra.
Nemáme žádné speciální postupy, než je běžné i jinde. Co všechno obnáší pohovor u nás se dozvíte vždy u konkrétního inzerátu v záložce Kariéra.