Vážení zákazníci, v současné době řešíme technický problém, který může způsobit nedostupnost produktových obrázků. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které to může způsobit. Tým Hranipex

O společnosti

Společnost Hranipex je předním evropským výrobcem a dodavatelem produktů i odborného poradenství pro nábytkářský průmysl. Skupina s centrálou v České republice byla založena v roce 1993 a dnes aktivně působí ve více než 60 zemích světa. Široké produktové portfolio představuje nábytkové kování, hrany, lepidla, čističe i další komponenty pro výrobu nábytku. 

Hranipex si je vědom své společenské odpovědnosti, řídí se nejvyššími etickými zásadami a principy trvale udržitelného rozvoje. Pozornost věnuje investicím do výzkumu a vývoje, bezpečnosti a kvality. Prosazuje nové technologie vedoucí k energetickým úsporám a snižování emisí. Posiluje závazek chránit životní prostředí. 

Firemní kultura je založena na pevných hodnotách, které společnost provázejí celou její historii. Péče o zaměstnance, zákazníky, obchodní partnery i dodavatele vytváří dlouhodobé vztahy a úspěšnou týmovou spolupráci. Nedílnou součástí života skupiny Hranipex je rozsáhlá charitativní činnost i podpora kulturních a sportovních aktivit.  

Nadšením pro stálý rozvoj a inovace, vysokou přidanou hodnotou výrobků a služeb buduje skupina Hranipex nové standardy, posiluje svou tržní pozici a stává se nejen pro zákazníky volbou číslo jedna.

Filip Winkelhofer

Filip Winkelhofer

Předseda představenstva HRANIPEX a.s.