Star-filled Created with Sketch.

Hranifix pro čistou práci

S naším kontaktním lepidlem Hranifix vás čeká jen čistá práce. Vyvinuli jsme ho s vámi a pro vás.

Hranifix pro čistou práci

Kontaktní lepidla se stala běžně využívanou pomůckou v truhlářské dílně. Očekává se od nich univerzálnost, spolehlivost, jednoduché používání. A protože my máme specialistu na každý krok v procesu olepování, máme i specialistu na čistou práci. Je to Hranifix – kontaktní lepidlo, které vyrábíme a které jsme vyvinuli na základě dlouholetých zkušeností z výroby nábytkových dílců. Nastříkat – zalisovat – hotovo! Jednodušší už to být nemůže, čeká vás prostě čistá práce a ušetřený čas.

Řada Hranifix má 3 zástupce, kteří se hodí opravdu každému.

Hranifix Smart – ideální pro lepení dřeva a DTD a MDF, polyuretanové pěny, většiny plastů, hliníkových plechů a většiny kovů. Lepený spoj má tepelnou odolnost do 105 °C a je odolný proti vodě. Skvělé lepidlo s optimálními vlastnostmi za výhodnou cenu.

Hranifix Premium – má vyšší obsah sušiny, díky čemu se s ním výborně pracuje, a kromě výše jmenovaných materiálů je vhodný i na hůře lepitelné materiály, jako je ABS, lamináty, podlahové krytiny PVC a další. Spoj je tepelně odolný až do 130 °C a voděodolný.

Hranifix DCM free – má všechny výhody Hranifixu Premium a navíc neobsahuje Dichlormethan.

Všechna lepidla Hranifix jsou k dispozici jako sprej 500 ml, tlaková nádoba 17 kg, nebo 47,5 kg (v případě Hranifix Smart a Premium). Nabízíme také příslušenství, hadici a nástřikovou pistoli, určené pro balení v tlakových nádobách a Hranifix válečky pro snadné lepení bez mechanického lisování.