Hranirun 04

Přijďte se s námi v sobotu 18. 9. zasportovat na čtvrtý ročník akce Hranirun.

V sobotu 18. 9. 2021 si přijďte společně zasportovat a udělat něco pro sebe i pro druhé. Naším benefičním během podpoříme lokální organizace, které pomáhají zdravotně znevýhodněným lidem. Startovné v plné výši rozdělíme mezi organizace, které se zabývají pomocí a podporou lidí s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením. Letos přispějeme Centru Lada na službu Osobní asistence, Domovu Černovice – Lidmaň na činnosti v sociálně terapeutické dílně a spolku Medou na hrnčířský kruh pro terapeutickou keramickou dílnu.

Od 9:30 se sejdeme v areálu házenkářského hřiště v Humpolci v ulici Fr. Jindráčkové, naše sportovně-zábavné klání pak odstartujeme v 11:00.

V jakých kategoriích si můžete s námi zazávodit:

  • Běh ženy/muži: 6 km
  • Běh dívky/chlapci 6-15 let: 600 m
  • Běh děti do 6 let: 300 m
  • Štafeta rodiče s dítětem: 2 x 300 m

Děti si užijí doprovodný sportovní i kreativní program a pro všechny účastníky bude připraveno občerstvení. Vítězové závodů se mohou těšit na zajímavé ceny a všichni ostatní mohou být hrdí na to, že podpořili dobrou věc.

Zaregistrujte se do 16. 9. 2021 na emailu hranirun@hranipex.com a napište nám, v které kategorii si s námi zasportujete. Registraci můžete provést i na místě.

Startovné: 100 kč za děti, 200 kč za dospělého, ale vaší dobrovolnosti se meze nekladou, z vašich příspěvků budeme mít radost nejen my.

Parkovat můžete na veřejném parkovišti v ulici Hradská.

Akce proběhne podle aktuálně platných epidemiologických opatření.