Ohlédnutí za veletrhem SICAM

Letošní ročník italského veletrhu SICAM se vydařil. Tisíce návštěvníků proudily halami každý den. Na stánku naši obchodníci denně zodpovídali všechny dotazy, přijímali objednávky i představovali nové trendy.

V polovině letošního října jsme měli jedinečnou příležitost vystavovat na mezinárodním veletrhu SICAM v Itálii, prvním evropském veletrhu v nábytkářském průmyslu po dlouhé přestávce v důsledku pandemie. Vysoký počet návštěvníků veletrhu a obrovský zájem o prezentované produkty jasně potvrdil, že osobní setkávání či živá prezentace materiálů jsou nenahraditelné.

Všem stávajícím i novým zákazníkům, kteří navštívili náš stánek se dostalo prvotřídní péče. Naši obchodníci, experti ve svém oboru, denně zodpovídali všechny dotazy, přijímali objednávky a představovali nové trendy. V naší designové expozici si návštěvníci mohli prohlédnout dokonalou shodu našich hran s deskami z kolekce FunderMax a Pfleiderer, kombinaci březových desek s barevnou škálou ABS hran a zástupce našich lepidel i čističů. Zákazníkům jsme také nabídli absolutní pohodlí v podobě křesel a stolečků, u kterých mohli dojednat detaily spolupráce.

Doufáme, že počátkem příštího roku budeme moci v podobném duchu prezentovat naši společnost a produkty i na dalších mezinárodních veletrzích jako je Maderalia, Holz-Handwerk nebo Eurobois.