Star-filled Created with Sketch.

Objevte všechny naše povrchy

Naše nová úprava softmat, která působí vizuálně i hmatově v pozadí celého dekoru, je klíčová pro přirozený pocit ze struktury dřeva.

Objevte všechny naše povrchy

Za poslední roky jsme byli svědky překotného vývoje dekorů plošných materiálů. Povrchy a struktury dnes věrně přinášejí podobu dřeva i dalších materiálů, které by bylo jinak velmi obtížné přenést do tvorby interiérů. Materiály však nepůsobí jen vizuálním, ale i výrazným hmatovým efektem, který se musí promítnout i v podobě hran. Každá nová kolekce je pro nás výzvou k dalšímu vývoji povrchů hran. Tomu se věnuje celý tým specialistů s maximálním smyslem pro detail. Jsme nekompromisní, na vývoj klademe silný důraz a každému dekoru se věnujeme individuálně. Jsme schopni dlouhodobě vám přinášet hrany se špičkovými povrchovými strukturami, ve kterých najdete dokonalou harmonii s plošným materiálem.

K takovým strukturám patří hrany k deskám se strukturou NW – Natural wood, řady Pfleiderer, nebo povrch NI desek FunderMax. Struktury NW i NI přenesené do našich hran jsou charakteristické decentním dřevním pórem a jsou doplněny superjemným a matným povrchem softmat. U struktury RU – Rustic Wood (Pfleiderer) jsme zpracovali hlubší strukturu dřeva, vykreslenou do všech detailů opět doplněnou povrchem softmat. Právě tato úprava povrchu, která působí v pozadí celého dekoru je klíčová pro přirozený pocit ze struktury dřeva.

Aktualizace naší kolekce se však neomezuje jen na vývoj a zařazování novinek, ale také neustálou revizi a optimalizaci celé kolekce tak, abychom vám vždy mohli nabídnout správné přiřazení hrany k desce, bez kompromisů a ve špičkové kvalitě. Pokud byste byli na pochybách, zda jste nalezli nejlepší řešení, vždy vám dokážeme s přiřazením poradit a také nabídnout vzorek hrany.