Informace ke COVID 19 – Nábytkové hrany pro vás vyrábíme plnou kapacitou. Náš sortiment hran, lepidel a čističů je kompletně dostupný. Nakupujte obvyklým způsobem, expedujeme v nejkratším možném čase a bez omezení.

Jednoduše čistá dílna – jednoduše čistý nábytek.

8 nových čističů, které zajistí dokonalou čistotu.

Potýkáte se při práci v dílně se znečištěním desek, nábytkových dílců nebo vašich nástrojů a zařízení? S naší rodinou čističů Hraniclean si usnadníte práci a snáze tak zhmotníte sny vašich klientů o krásném nábytku. Neboť dokonalým výsledkem vaší práce není jen funkční a designový nábytek, ale i dokonale čistý nábytek.

S vývojem a testováním výrobků Hraniclean máme již 10 let zkušeností, jejichž výsledkem je kompletní řada čističů pro profesionální použití, ale i pro běžnou údržbu a čištění v domácnosti. Pomohou vám vyčistit nábytkové dílce, hotový nábytek, ale i nástroje a zařízení ve vaší dílně.

Pomocí naší řady čističů dokážete:

  • Vyčistit zbytky lepidel
  • Odstranit popisy tužkou či lihovým fixem
  • Očistit nevytvrzená PUR lepidla a pěnu
  • Uvolnit vytvrzená PUR lepidla
  • Zbavit nástroje v dílně mastnoty či pryskyřice
  • Odstranit PVAc lepidla, barvy, laky a nejen to

Naše řada obsahuje 8 různých prostředků:

Hraniclean 01 – čistí nábytkové dílce, hotový nábytek i většinu plastů. Poradí si se zbytky EVA, PO a PUR lepidel, také se zbytky kontaktních lepidel, popisky tužkou či lihovým fixem. Neobsahuje rozpouštědla, rychle se odpařuje a nezanechává žádné stopy na nábytku. Je tedy kromě použití v dílně a montáži též všestranným pomocníkem při úklidu a čištění nábytku i při běžném používání.

Hraniclean 03 – je specialistou na nevytvrzenou PUR pěnu a lepidlo. Odstraňuje nevytvrzené zbytky PUR pěny z kovových aplikačních nástrojů a z některých plastů.

Hraniclean 04 – zajišťuje uvolnění vytvrzeného PUR lepidla z kovových aplikačních nástrojů. Vyniká excelentní čisticí silou a účinností. Pro dosažení maximálního čistícího efektu je nutné nechat čistič působit několik minut. Je vhodný k čištění pouze kovových povrchů.

Hraniclean 05 – je určen pro čištění zařízení vaší dílny a zvládá mastnotu, zbytky pryskyřice z pilových kotoučů, fréz, vrtáků i krytů strojů. Působí rychle a pokud ho necháte působit delší dobu, poradí si i s větší vrstvou nečistot.

Hraniclean 07 – čistí zbytky PVAc lepidel, barev, disperzních barev i laků. Jde o koncentrát, který se ředí vodou a vzhledem k jeho vysoké účinnosti je jeho spotřeba velmi nízká.

Hraniclean 08 – je čističem, který by neměl chybět v žádné dílně ani na montáži u zákazníka. Využijete ho při čištění nábytkových dílců a hotového nábytku včetně materiálů s velmi citlivým povrchem, jako je například vysoký lesk nebo hluboký mat, ale čistí i sklo a plasty. Zvládne odstranit nejen běžné nečistoty, otisky prstů a mastnotu vznikající při montáži nábytku, ale i zbytky tavných lepidel, papírových samolepek a etiket. Je vhodný jak pro průmyslové použití, tak pro běžné použití v domácnosti. Nabízíme ho také ve formě jemného spreje jako

Hraniclean 08 Spray, který nezanechává stopy, má příjemnou citrusovou vůni a čištění nábytku s ním tak bude úplnou hračkou. Tento čistič můžete využít i jako ideální dárek k novému nábytku pro vaše klienty.

Hraniclean Sep 11 – separační kapalinu, která vytváří na ošetřených plochách tenký film, jež zabraňuje nežádoucímu přilepení PVAc lepidel.

Hraniclean KLZ 21 - nízkoviskózní kluzivo pro hoblovačky, které zabraňuje nežádoucímu znečištění dřeva při průchodu hoblovacím strojem. Dokáže si poradit i s pryskyřicí, tuky nebo vazelínou.

Pro další technické detaily a doporučení k našim čističům se neváhejte obrátit na naše obchodní zástupce. Rádi vám poradí i ohledně všech vašich problémů souvisejících s technologií olepování.