Hranicoll D3 Smart nyní za akční cenu a se stěrkou zdarma

Využijte aktuální nabídky a nakupte disperzní lepidlo Hranicoll D3 Smart za akční ceny. Ke každému balení lepidla nyní dostanete stěrku na snazší roztírání disperzních lepidel ZDARMA.

Výhodnou cenu také nabízíme pro čistič lepidel Hraniclean 07.

Produkty v akci:
- Hranicoll D3 Smart 5 kg (vědro), Cena 310 Kč bez DPH, 62 Kč/kg bez DPH
- Hranicoll D3 Smart 10 kg (vědro), Cena 550 Kč bez DPH, 55 Kč/kg bez DPH
- Hranicoll D3 Smart 30 kg (vědro s výpustí), Cena 1470 Kč bez DPH, 49 Kč/kg bez DPH
- Čistič PVAc lepidel Hraniclean 07 1l, Cena 445 Kč/ks bez DPH

Disperzní lepidla jsou neodmyslitelnou součástí každé truhlářské dílny. Hranicoll D3 Smart, nejpoužívanější disperzní lepidlo na PVAc bázi z našeho sortimentu, využijete především pro:

  • lepení měkkého i tvrdého dřeva
  • lepení kolíků i desek na bázi dřeva
  • je odolné vůči vlhkosti a teplu – je vhodné jak pro lepení materiálů určených do interiéru, tak i do krytých exteriérů

Potřebujete spojit rozdílné typy materiálů jiným procesem lepení? Prohlédněte si a vyzkoušejte i další disperzní lepidla z kolekce Hranicoll. A pokud si nebudete s výběrem jistí, kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonu 565 501 211, rádi vám poradíme.

Nezapomeňte, že ke každému balení lepidla Hranicoll D3 Smart od nás dostanete stěrku pro roztírání disperzních lepidel zdarma. Stěrku vyrábíme v Hranipexu z recyklovaných ABS hran. Každý měsíc u nás zpracujeme 5 tun recyklovaného materiálu. Většinu z něj použijeme na výrobu stěrek a vnitřních kroužků pro návin nábytkových hran.

A až budete po ukončené práci potřebovat očistit nástroje či zařízení v dílně, hodí se vám i Hraniclean 07, který čistí nejen PVAc lepidla, ale také disperzní a akrylové barvy a laky, nebo tmely. Tento prostředek je vysoce koncentrovaný a proto prosíme dodržujte doporučené ředění.

Tato akce trvá v období od 1. 4. 2021 do 30. 8. 2021. Výhodné ceny najdete v našem e-shopu Hranipex a ve všech dobrých dřevoobchodech.