Vyrábíme i obchodujeme s respektem ke zdraví

Vážení zákazníci, vyrábíme, prodáváme, expedujeme, konzultujeme. Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě v každé situaci.

Jsme tu stále pro vás. Zákaznická linka a obchodní zástupci jsou připraveni na telefonu, odpovídají na e-maily i elektronicky konzultují vaše požadavky.

Vyrábíme a expedujeme bez omezení
Výroba je v provozu bez omezení. Expedice objednaného zboží probíhá obratem. Stále platí, že aktuální pandemickou situaci bereme velmi vážně. Chováme se odpovědně k našim zaměstnancům i obchodním partnerům. Navazujeme na opatření, které jsme zavedli již na počátku celosvětové pandemie v loňském roce.

Způsob nakupování se nemění
Kompletní sortiment nábytkových hran, lepidel a čističů je k dispozici. Všechny objednávky expedujeme obratem. Nakupujte prostřednictvím našeho e-shopu www.hranipex.cz, e-mailů, zákaznické linky, nebo u svého obchodního zástupce, tedy tak, jak jste zvyklí, není potřeba nic měnit. Konzultace k výběru zboží poskytují obchodní zástupci i zákaznická linka. Fyzický výběr a kontrolu dekorů hran můžete provést u našich distribučních partnerů, případně vám zašleme vzorník obratem. Objednejte si ho v e-shopu, nebo na zákaznické lince 565 501 211.

Testujeme dvakrát týdně
Bezpečnost v areálu Hranipexu v Komorovicích je pro nás klíčová. V maximální možné míře aplikujeme tzv. homeoffice. Zaměstnanci, kteří nepřerušeně pracují ve výrobě a na nezbytných pozicích přímo v naší centrále, nyní podstupují dvakrát týdně testování. Každý z nich má k dispozici také dva respirátory FFP2 na den.

Jakýkoliv vstup do areálu podléhá schválení. Pokud je přítomnost osob na místě neodkladná, měříme návštěvníkům hned na vrátnici teplotu a musí absolvovat antigenní test.

Firemní prodejna v centrále v Komorovicích je až do odvolání uzavřena.

Zboží nakládáme bezpečně
Řidiči přepravních společností jsou na vrátnici podrobeni kontrole teploty a jsou instruováni, aby nevcházeli do dokovacích bran a zamezili kontaktu s našimi zaměstnanci. K dispozici mají dvě mobilní toalety vně budov.

Děkujeme za vaši důvěru.

Váš Hranipex tým