Kompletní sortiment Riepe pouze u nás

Po skvělých výsledcích a oboustranně plodné spolupráci se společností RIEPE na českém trhu jsme nyní získali exkluzivitu pro tuto značku i na Slovensku. Nabízíme vám tak komplexní řešení strojního čištění při výrobě nábytku.

Už žádné zbytky lepidel na nábytkových hranách či deskách. Od prvního do posledního kroku olepování bude vaše deska i hrana chráněna od zbytků lepidel a vy dosáhnete dokonalého výsledku olepování.

Spolehlivostí produktů Riepe si můžete být naprosto jistí. Produkty Riepe byly vyvíjeny v úzké spolupráci s výrobci strojů, hran i lepidel. Při jejich vývoji mysleli nejen na to, aby čističe a separátory dokonale čistily a separovaly, ale také na to, aby nepoškodily povrch hrany, desky či technologie.

Sortiment Riepe zahrnuje separační a čisticí (strojní i ruční) prostředky, lubrikační a antistatické chladicí prostředky a také lešticí a čisticí kotouče:

RI 001 LPZ/II separační prostředek
NFLY RI 004 separační prostředek
LP 163/93 RI 006 čisticí prostředek
LUBE PEN RI 1810 lubrikační prostředek
LP 289/99 RI 403 Antistatický chladicí prostředek
LP 407/13 RI 407 čistič na díly podávacích pásů
LP 305/98 RI 408 manuální čistič
LP 120/12 RI 856 separační činidlo

Nejprodávanější produkty značky Riepe si můžete koupit na našem e-shopu. Pokud ještě nemáte účet, tak neváhejte a registrujte se zde.

Pro kompletní sortiment včetně nástřikových zařízení a technického poradenství kontaktujte náš obchodní tým.