25.-28. 9. 2020

Poběžte s námi i když každý sám za dobrou věc. Podpořte během na 5 km (děti 500 m) klienty z Centra LADA Pacov a Domova Kopretina Černovice a udělejte něco i pro svoje zdraví. Vyberte si sami trasu a čas v uvedeném termínu a podpořte tato zařízení dobrovolným startovným, poukázaným na níže uvedený účet. A nezapomeňte nám poslat důkaz, že jste trasu absolvovali – záznam z vaší aplikace, vaší fotku z trasy, nebo třeba obrázek vašich dětí, jak společně běháte. Nejoriginálnější příspěvky od nás obdrží dárkový balíček Hranipex a výrobky z chráněných dílen. Pokud se rozhodnete běžet pro dobrou věc i vícekrát v uvedeném termínu, dejte nám vědět, odměníme i účastníky s nejdelšími naběhanými vzdálenostmi.

Dobrovolné startovné prosíme poukažte na účet 673139533/0300 a při platbě uveďte jméno účastníka. Celá částka vybraných finančních prostředků bude rozdělena mezi Centrum Lada Pacov a Domov Kopretina Černovice. Pro platbu můžete použít QR kód.

Vaše trasy a zážitky z běhu můžete posílat na adresu hranirun@hranipex.com, nebo sdílet u události na FB, případně IN s hastagem #hranirun03

A pro koho běžíte?

Centrum LADA, z.s. poskytuje sociální služby lidem s mentálním a kombinovaným postižením a seniorům a vybrané prostředky použije na nákup mandlu pro své klienty.

Domov Kopretina Černovice vytváří domov dětem, mládeži a dospělým se zdravotním postižením, kteří vzhledem ke své sociální situaci nemohou žít v přirozeném prostředí. Vaše příspěvky použije na pořádání sportovních a kulturních akcí pro děti.

Děkujeme vám, že běžíte s námi i letos.